| anonim_4396 a întrebat:

cum pot atrage atentia baiatului care il simpatizez,(el stia despre asta si chiar ma crede simpatica)insa el i-a propus intilnire celei mai bune prietene a mele, care deja are prieten.si careia de dinsu nu-i place, insa el tot se tine din urma ei...va rog frumos ajutati-ma sunt disperata, mersi.

Răspuns Câştigător
| MeJustMeAndStop a răspuns:

Hm, cred că prietena ta ar trebui să discute cu el şi să îi spună că nu are nici o şansă cu el deoarece are prieten. Consider că această discxuţie te va ajuta şi pe tine şi pe prietena ta. Cred că îi poţi atrage atenţia ca să spun aşa apropiindu-te de el, devenind prieteni foarte buni, câştigându-i încrederea şi să nu îl suffoci vreodată cu dragostea ta pentru el. Zâmbeşte-i!:d. Ai putea avea o discuţie cu el în care ai putea să îi mărturiseşti sentimentele tale pentru el dar spunându-i că nu îi ceri prietenia sau i te bagi pe sub piele ...sau geva de genu, doar simţeai nevoia să îi spui asta. Câştingându-i afecţiunea ca ceva mai mult edcât prieteni este nevoie de comunicare happywinking. Fundăăă?!puppy dog eyes.:d

1 răspuns:
| katilyka a răspuns:

Prietena mea i-a spus de faptul ca nu are nici o sansa,iar stie deja ca mie imi place de el,insa oricum multumesc mai ajutat, o sa incerc sa fac cum mi-ai spus, poftim si fundita