| CaTaLiN_6691 a întrebat:

Imi place de o persoana (foarte mult) si a-si vrea sa ii spun dar imi este frica de reactia care o va avea! Sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca da, ca doar nu te va bate sau nu-ti va face ceva rau. Daca nu-i spui prin ce minune ar putea afla care sunt sentimentele tale fata de el? Ai nevoie doar de putin curaj. Incearca. Succes!

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate pana iti faci tu curaj sa ii spui vine unul ca mine o cuprinde de talie o saruta si e a lui

| WaterDrop a răspuns:

Cu siguranta da, daca nu este de doua ori cat tine si a facut vreun sport de contact laughing. In felul acesta nu vei avea regrete ca nu i-ai spus cand a trebuit. Curaj!