| andreikol a întrebat:

Imi place de un baiat care e pe coridor cu mine la scl, el este mai mic ca mine cu un an!

Mereu incerc sa il fac sa ma observe, insa prietenul sau cel mai bun mi-a spus o data sa il las in pace pe Edy (edward, asa il cheama pe baiatu' de care imi place love struck).
Edy este deja combinat cu o alta fata de varsta sa, insa as vrea sa fiu eu cu el.

P. S. - M'am saturat sa ii vad pe toti colegii mei cum se saruta cu iubiti/iubetele lor, iar eu sunt singura necombinata din cls.
Vreau si eu sa am un iubit, insa pe mine s'ar parea ca numai prostii ma plac! crying
Si cu toate ca sunt inteligenta, frumoasa[toata lumea imi spune], am simtul umorului, fac si dans sportiv, deci arat f. bine, nedy nu ma place.

Dati'mi cateva sfaturi plz! ce sa fac ca sa observe

fundita

Răspuns Câştigător
| LaMijto a răspuns:

Gaseste pe altcineva, daca el e combinat cu alta nu e frumos sa-i desparti pentru ca vrei sa fie cu tine, Pentru ca ar fi foarte urat, Sau asteptal sa ramana fara prietena, Nu trebuie sa ai un prieten doar de imagine, ci trebuie sa iti place de el, sa ai o conexiune cu el nu doar ca sa le arati altora ca ai prieten asta e doar o prostie copilaresca, din care poti rani si poti fi ranita. Mult succes

3 răspunsuri:
| CMorfine a răspuns:

Pai, cred ca trebuie sa gasesti doar persoana potrivita.Si nu ar fi chiar frumos sa intervi intre cei doi, dar daca chiar ti la acel baiat cred ca ar fi bine daca ai vorbi cu el deschis si i-ai spune ce simtithinking Imprieteneste-te cu el si incearca sa vezi daca aveti aceleasi pasiuni, hobby-uri...
Good luck!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omoara-te

| NyanCatIsBadAss a răspuns:

Toate la timpul lor. (: si eu INCA mai am probleme de acest gen, dar cu timpul, va trece.(: trebuie doar sa fii increzatoare.