| barbie5 a întrebat:

Salut, imi place de un baiat, el are 17 eu am 16, ciudat de tot,,, am invattat impreuna intr-un liceu, iar acum el invata la Iasi... E dragut, destept,, simplu...am inteles ca m-am indragostit deja de vreo 1 saptamana, mi-a intrrat in facebook si a dat like la poza mea, la un status de-al meu,,,,
ce sa-i zic?/ca il iubesc?
nu vreau sa se rida de mine, si direct nu-i pot zice:te iubesc, sau ceva de genul asta:::O help, fundita tongue

1 răspuns:
| georgiana112 a răspuns:

Nuu, nu ii spune direct, o sa-l sperii.
Incearca sa faci rost de id-ul lui de pe facebook si incepe sa vorbesti cu el, dar nu ii arata chiar cat de mult il placi, fa-l si pe el sa te placa, fii misterioasa, ca baietii sunt mai inceti tongue si nu intra tot timpul tu in vorba, mai lasa-l sa respire... Mai apoi va face el primul pas daca chiar te place. Funda?