| Bie1516 a întrebat:

De prin luna octombrie cunosc un baiat de la noi din scoala care mi-a zis ca ma place si ca sunt pitica lui si chestii de genul, intre timp prin luna decembrie a mai intervenit o problema intre noi, o colega de-a mea pe care nu o suport, s-a bagat intre noi iar acest baiat a cedat. au fost impreuna, dar impreuna la ei inseamna sa vorbeasca pe facebook si sa-si dea like-uri la poze si cateodata ii mai da el cate un comentariu, au fos timp de o saptamana "impreuna" iar apoi s-au despartit, dupa el a venit la mine sa ma caute sa-mi spuna ca-i pare rau ca s-a jucat cu sentimentele mele si ca ma iubeste si ca sunt printesa lui... acum de cam 4 saptamani nu mai vorbim deoarece m-a mintit din nou. i-a lasat un comentariu cu inimioare la o poza in timp ce practic eram impreuna, l-am scos de la prieteni(am incercat sa-l uit, dar nu imi iese. il iubesc!), dupa ce a observat ca l-am scos mi-a dat cerere si mi-a zis "m-ai scos si de la prieteni..." si eu am pus un emoticon ca rad, credeti-ma fata aceasta nu il merita, ea e prea fitoasa si e saraca si am jignit-o de atatea ori in fata lui am facut-o "sarantoaca" etc dar el nu mi- a zis nimic. adica practic oamenii astia sunt intr-o relatie pe facebook dar in viata reala nici macar nu se saluta. as vrea sa-i despart ce sfaturi imi dati si daca ati putea sa-mi dati cateva idei cum sa-i despart. dau funda!

10 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Fb-ul ăsta... distruge relaţii adevărate de iubire. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Asta am vrut să zic şi eu.
Şi mai dă şi drame inutile.

Şi pentru don'şoara cu întrebarea, cam urât să te iei de faptul că nu are aceleeaşi lucruri ca şi tine. Parcă o meriţi. thinking

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Heeei tu, dramele mele nu's inutile. crying

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Dar n-am zis de tine.
Sau te-ai simţit? laughing

Glumesc, glumesc.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Normal că m-am simţit. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Nu te înşală Billy, calmă.
E tot în lumea ta.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))))))).
GEnial, boss. laughing))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Doar mă ştii.

| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite sti daca relatia lor era doar pe fb nu inseamna ca nu ai putea sa porti o relatie adevarata cu el adica ea de unde sa-si dea seama daca el continua sa-i dea like si comm sti nu vad pe cine ar rani e ca si cum ar fi un fel de polimorositate de aia numa ca una pe net si una in real sti adica oricum daca e saraca ce pot sa faca ca nusi permite sa iasa cu el la un suc sau ceva ahaha mult noroc

| Bie1516 explică:

Mda. stiu ca nu ar trebui sa compar ce am eu cu ce are ea dar ma enerveaza. are prea multe aere pe cap.