| gameslover a întrebat:

imi place foarte mult de o fata si nu mai stiu ce sa fac. am incercat tot posibilul sa o fac sa ma placa dar nu reusesc. va rog, ajutati-ma si nu fiti rautaciosi.

9 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca ea chiar nu te place te sfatiesc sa o lasi balta!
Nu merita sa stai dupa cineva care nu simte ce simti tu pentru ea!
In plus usnt destule fete in lume!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Chiar ai incercat tot ce e posibil?
Nu cred ca ai incercat sa ii spui asta, sa ii arati cat de mult o placi prin imbratisari, atingeri delicate...
Daruieste-i un trandafir sau un cadou foarte frumos si spune-i ca este o persoana minunata, spune-i ce simti cand o vezi, ca o consideri fata perfecta pentru tine. Atunci iti poti da seama daca te place sau nuwinking

| LostInBubble a răspuns:

Ai incercat sa vorbesti cu ea?
Nu ai ce pierde. Va sprecia.

| Marry410 a răspuns:

Nu te lasa incearca, vorbeste cu ea, intra in vorba cu ea, probabil ca si ea te place dar nu arata asa fac si euhee hee..Succes, DECI NU TE LASA PANA NU ITI SPUNE EA IN FAT : NU TE PLAC! Bafta!

| ZakkyRock2 a răspuns:

Ai incercat sa ii spui?
ai incercat sa o iei de mana?
ai incercat sa o iei in brate?
ai incercat sa ii faci un cadou ceva simbolic nu neaparat scump ceva care sa ii aminteasca de tine?

| Shandorika a răspuns:

Salut.

Ai încercat tot ce se poate? Hmm, păi dacă nu te place, nu ai ce să-i faci. Nu poţi obliga o fată să te placă, sigur ai făcut tot? Adică mă refer să vorbeşti cu ea, să te dai pe lângă ea.chatterbox să te împrieteneşti cu prietenele ei etc. Dar dacă ai făcut acest lucru şi tot nu te place, las-o baltă, sunt multe fete pe Terra, vei găsi una care să ţi se potrivească şi care te va iubii cu adevărat.

| DbhaiiW a răspuns:

Dragostea nu se face cu forta `happy
] Daca te place, iti va da uns emn, daca nu NEXT `!happy viata merge inainte, mai sunt N fete

| Nick99 a răspuns:

Pai daca ai incercat tot posibilu ori il place pe altcineva sau nu te place deloc straight face