| nostimul a întrebat:

Ma ajutati imi place de o fata si nu stiu cum sa atrag sa ma placa are 11ani ma ajutati

Răspuns Câştigător
| OnlyBlack a răspuns:

De exemplu fetelor le plac mult florile...asa ca ai putea sa ii dai o floare sau sa ii scrii un biletel in care sa ii marturisesti tot ce simti pentru ea.In plus ai putea sa ii mai oferi si o cutie de bomboane de ciocolata sau o bratara care sa ii aminteasca mereu de tinewinkingwinking...Aceste lucruri impresioneaza pe orice fata.Mult succes si sper ca te-am ajutatwinking