| bridget a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat si o fata isi bate joc prefacandu-se ca-l iubeste! Am incercat sa-i spun ca acea fata e o tarfa si ca de fapt nu-i place de el dar ma ignora si zice ca nu stiu ce vorbesc.Chiar ma raneste faptul ca sta toata ziua cu acea fata si ma barfeste chiar daca eu il iubesc.Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| PinkSky a răspuns:

Buna,Parerea mea e sa o lasi mai usor asa eram si eu ca tine.Dar mi-am dat seama ca nu are rost sa lupt pentru cineva care ma injunghie.Cel mai bine e sal dai dracului si cand va observa ca a gresit va veni la tine.Baieti sunt sute si mii pe lumea asta si nu vei trai singura.Bafta!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu faci nimic, lasa-l sa se convinga singur cu ce fel de fata sta

| gbz112 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar cand o persoana se indragosteste de cineva e prins in magia aia si nu crede pe nimeni pana nu ii trece. deci prin urmare asteapta un pic ca ii va trecea repede

| xXAbeyGiirlXx a răspuns:

Pai de ce nu ii spui cal iubesti? poate isi da si el seama cu ce fata statea inainte. nu stiu mie mi se pare cel mai bine sa-i spui ce simti. Sper ca te-am ajutat Fundita?

| Amalilica a răspuns:

Draga bridget, pentru fetele de genul asta nu exista nici o metoda prin care sa il faci pe el sa vada lucrul asta. Poate ca el vede ceva a ea care crede ca ar fi bun dar la un moment dat o sa ii vada adevarata fata nu iti face griji. Nu trebuie decat sa ai rabdare. Pupici si sper ca raspunsul meu sa te ajute happy.