| giulianito a întrebat:

imi place o fata! incerc mereu sa intru comunicatii sa vb cu ea online dar nu stiu cum sa incep discutia vreau niste fraze frumoase si perfecte va rog, dau funa!

2 răspunsuri:
| япончик a răspuns:

Online, e simplu, cuceresteo cu ceva, apoi spune-i ca o placi, de exemplu: Salut frumoaso ce faci, cum la tine ( ar fi bine la inceput sa nu stie cine esti) spune-i ca e draguta, o iubesti de mult, acum ai ajuns in starea in care nu poti sa tii in ascuns, du citeva conversatii si fa cumva sa insiste sa va vedeti, si ofera-i o intilnire draguta, bafta si daca merit ofera-mi funda!

| Mikeyy a răspuns:

Pai poti incepe conversatia cel mai simplu bu buna ce mai faci?
si incearca sa vorbesti chestii normale dupa pune-i ce intrebari vrei deobice merge. Succeswinking