| anonim_4396 a întrebat:

Am vorbit azi dar ne-am certat mai rau sad Nu stiu, sa mai incerc sa zic ceva, sau sa astept... Si daca sa incep eu discutia, ce sa-i zic?

3 răspunsuri:
| alinpocris10 a răspuns:

Spune-i ca te-ai saturat de cum se comporta si ca daca nu isi schimba comportamentul te pierde. Si asa il pui pe ganduri. Daca tine la tine se schimba. Daca nu ii mai pasa accepta si se desparte de tine. Deci mergi pe risc happy BAFTA

| Aurelian0709 a răspuns:

Depinde de ce v-ați certat, cine a fost de vina, cine a început aceasta cearta. Daca ai început-o tu ar fi bine ca tu sa faci acest pas spre impacare, daca a inceput-o el ar trebui sa fie cel care isi va cere iertare.

| Becanee a răspuns:

Nu-l suna.Nu-l baga in seama.Si sa vezi tu cum vine el la tine inapoi.happy.