| Exo0o a întrebat:

Salut, imi poate da cineva un sfat, un remediu, cum as putea sa-mi "prelucrez" tenul, asa fel incat sa scap de cosuri (am putin) si de pistrui ( ceva mai multi).
Poate a folosit cineva un tratament, acasa sau recomandat de doctor.
Chiar nu imi place cum arat, si asta ma demoralizeaza, in dragoste...tot...
MS.

2 răspunsuri:
| angelfromabove a răspuns:

Buna pai si eu am putin pistru si am si cosuri dar eu folosesc sapun lifebuoy dimineata si noapte cand ma duc la culcare ma spal pe fata si ma pudrez asa dispar daca cosurile putin cate putin sau poti sa folosesti detol sper ca sunt de ajutor bafta!

| diferittotal_7081 a răspuns:

Ceaiul de menta este un tratament natural pentru problemele dermale