| Cristi20111 a întrebat:

Nu stiu cum sa scap de cosuri am foarte multe, un remediu sau tratament cu care as putea scapa de cosuri?

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Ok, pentru tenul meu a fost foarte usorr, in 4 zile am scapat de majoritatea cosurilor, in oras trebuie sa ai sensiblue, ei de acolo mi-am luat un sapun herbosophy, http://www.herbosophy.ro/....../index.php este foarte bun, dar trebuie sa te speli de 4-5 ori pe zi cu el, si iti masezi cosurile :)) dupa te clatesti, suna ciudat dar asta faceam eu si nu mai trebuie sa iti pui mana pe fata, iar daca iti raman urme foloseste crema de galbenele (se gasesc la naturiste), ei daca dupa o saptamana nu iti trece atunci, e mult mai naspa asa ca foloseste http://www.ymed.ro/zineryt/, dupa iti trebuie si o crema de hidratare pentru ten, iarasi o crema de galbenele pentru urme, dar eu am avut noroc si am scapat cu sapunul, poti sa folosesti si un sapun Dave, ceva bun dar spalatul pe fata conteaza mult de tot.

1 răspuns:
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Poti folosi ulei de catina.