| TheFuture46 a întrebat:

Salut, imi puteți da exemple, de niste subiecte de vorbit cu o fata, in special la telefon? Vorbesc de 4 săptămâni cu ea și am rămas în pană de idei.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Inseamna ca n-aveti conexiune. Eu cu persoanele cu care am conexiune, am vorbit zilnic continuu si luni de zile, poate ani si tot aveam ce sa ne spunem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa jocurile video si pune mana pe o carte din an in paste. O sa vezi ca incet incet o sa ai despre ce sa vorbiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune cat mai multe intrebari despre ea, nu conteazã sa se simta ea confortabila, lasi pe ea sa vorbeasca mai mult.

| Allllllllllx a răspuns:

Pai sa vorbiti despre un film.un joc. incearca sa vezi ce i place ei mai mult. Poate iesiti intr o zi. fata in fata va fi mai usor. Dar daca fata e tacuta de fel nu prea ai ce sa faci

| Pîslaru_Luca_2003 a răspuns:

Menstruatia e un subiect foarte bun, care merge abordat mereu. Daca asta nu merge incearca sa vorbesti despre fostii iubiti. Daca nici asta nu merge poti ramane la masturbare agresiva.