| coolrares a întrebat:

Imi place de o fata si in timp ce vorbeam pe mess cu ea mi-a spus ca sunt dragut si eu i-am spus la fel. Acuma mai vreau sa vorbesc cu ea despre diferite subiecte doar ca am ramas in pana de subiecte. Imi puteti da voi niste subiecte despre care putem vorbi?
P.S. : Am vorbit deja despre muzica si filme

Răspuns Câştigător
| paceandlove a răspuns:

=pai povestiti-va intamplari amuzante despre eu stiu copilaria amuzanta, bancuri, si nu mai stiu, etc

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pe mess nu poti vorbi zile intregi, pentru ca, doi oameni care nu se cunosc, nu pot avea atata limbarnita.

| Dragneel a răspuns:

Intreab-o hobby-urile ei. Despre desenele animate din copilarie. Orice. Si eventual, invit-o la un suc. ^.~

| CrazyGirl a răspuns:

Uau cati ani ai 12 ...filme si muzica daca vrei sa fii cu ea intreab-o ceva mai personal ..asta daca vrei sa fii anul asta cu ea ...pt ca daca nu gasesti ceva.o sa i se para ca esti cu totul pe dinafara si ca nu prea are ce vb cu tine daca e sa iesiti in oras si se va plictisi si atunci flit si trece la altu.crazygirl stie ce spune

| PufuBai a răspuns:

Pai daca iti place de aceasta fata ai putea sa deschizi subiectul "dragoste" si pur si simplu sa ii zici ca iti pl d ea:*