| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi puteti da niste sfaturi pentru prima partida? Urmeaza sa o fac si sunt putin panicat. Cat de repede sau incet ar trebui sa dau si chestii pe care si voi ati fi vrut sa le stiti prima data

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In primul rand sa te relaxezi si sa te bucuri de ceea ce urmeaza sa se intample.
Pentru ca daca esti panicat, asa vei functiona, panicat.Stii ce inseamna un barbat panicat in pat? Inseamna miscari bruste,rapide,neindemantice,terminat rapid si placere zero.
Nu vrei sa fii asa,deci uita de panica,pentru ca sexul incepe in creier,nu in pat.
Vei merge relaxat-ca si cum ai la dispozitie saptamani intregi sa stai doar cu ea-,nu te vei grabi deloc,vei zambi,vei vorbi,pana iti revii si-ti amintesti ce i-a placut la tine si ce iti place la ea.
Beti ceva cald(ca afara e frig) fara alcool sau ceva dulce(sa aveti gust bun),mangaie-i mainile,parul,ochii,sarut-o usor, continua daca vezi ca esti pe drumul cel bun si apoi deschide-i un nasture, sau trage-o bland de bluza, va intelege.
Apoi, iti vei lasa mainile si buzele sa faca ce vor ele.Nu musca,nu zgaria! Fii bland si afectuos,saruta-i punctele erogene sensibile si vei vedea cum,din miscarile ei,te va invita,te va chema efectiv cu corpul ei,sa-ti implinesti menirea de mascul.
Nu te grabi,fii afectuos, arata-ti bucuria si placerea, satisfactia, fii sincer in pat si totul va fi bine.
Si nu cumva sa intrebi "ti-a placut", e intrebarea cea mai idioata pe care o poate pune un barbat.Pentru ca daca i-a placut,o arata si-o sa mai vrea,daca nu,vei gasi o alta careia ii va placea!
Asa ca, no problem, no stress, inainteaza, just sex!
Wish you luck!

| MaxSpintecatorul a răspuns:

Daca ii faci un oral, asculta aici la mine.

Trebuie sa faci fiecare litera din alfabet cu limba acolo jos.

O sa rupi!

| em3105 a răspuns:

Nu-ti fie frica sa o intrebi ce ii place!