| BackAgainToTPU a întrebat:

Imi puteti raspunde? M-ar ajuta mult! Aseara am visat ca sunt din nou, in clasa a 5a, dar nu la scoala mea, ci la un liceu Era o clasa obraznica, bancile erau d`alea pentru cate 3-4 copii, erau numai fete cunoscute, dar carora nu le stiam numele. Doar un coleg caruia ii stiam numele. Coleg care e cu mine in clasa, in realitate. Eu faceam niste prostii prin clasa, profa nu era, apoi a venit profa, si m-am ridicat, am deschis usa clasei, si am luat o geanta alba, cu carti in ea, desi era o geanta mai casual(cu siguranta nu pentru scoala). Si vorbeam si tipam, o chinuiam pe profa, colegu meu facea numai tampenii... Si atat imi amintesc din vis.
Vreo idee despre ce ar putea insemna?

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Inseamna ca o sa cunosti un colectiv nou, iar viata ta nu va mai fi chiar cum a fosttongue>.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Hmm, cred ca in subconstientul tau, tu vrei sa-i faci ceva la doamna profesoara. big grin
Ba nu, cred ca eu am deraiat de pe traiectorie. thinking

| Dan a răspuns:

Un vis imaginat, incipuit. Noroc!

| Drums a răspuns:

Este doar un vis...nimic important credthinking

| SexyFoxxx a răspuns:

Da.am eu!

lipsa de ocupatie inseamna draga.