| Daani a întrebat:

Salut.Imi puteti spune si mie niste roluri despre fica lui "Mos Craciun"! Am nevoie pentru scoala! Dau si funda daca este nevoie! :*

P. S. : Scuze de categorie! big grin

1 răspuns:
| A12NDRA a răspuns:

Pai fiica lui Mos Craciun poate fi o fata rea care vrea sa distruga Craciunul impiedicand spiridusii sa construiasca jucariile si punandui tatalui ei tot felul de piedici sau poate fi fata buna care sa salveze Craciunul dupa ce tatal ei se imbolnaveste brusc.Trebuie doar sa ai imaginatie.Succes|!