| BogdanM275 a întrebat:

Îmi puteți, spune și mie niște subiecte de discutie cu o fata și mai important cum sa deschid anumite subiecte.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nemurirea melcului si a gindacului de Colorado, imensitatea spatiului, scopul vietii, depresia si speranta din muzica My Dying Bride, cele mai bune albume ale celor de la Beatles, simfoniile lui Bethoven, deepthroat, pizza calzone, moartea misterioasa a lui Bruce Lee, Triunghiul Bermudelor, Zborul 45, Zona 51, scuipi sau inghiti?, inghetata cu topping sau fara, prajiturile turcesti, seriale preferate, sex anal, jocuri de mobil preferate, masini electrice sau cu combustie interna, tratamente naturiste (desigur ca aici se discuta si despre laptele de tata aplicat pe fata care face bine la cosuri, mwhaha), si tot inainte. big grin

| Andra9pk a răspuns:

Poti vb despre orice..conteaza cat e de deschisa tipa. Vb despre orice va trece prin minte. La unele subiecte chiar s-ar putea sa va potriviti.

| BogdanM275 explică (pentru Andra9pk):

Asta cam e și problema, faptul ca eu sunt cam "rigid" nu prea am idei de conversații.

| ddvsg a răspuns:

Daca cauti relatie de lunga durata
familie
local
glume
ce iti place sa faci
scurta durata
da-i in vibe sexual
gen... ce iti place sa faci?
pai nimic.....haide macar sex-ul tot trebuie sa iti placa
asta o idee
ideea e sa o dai in conversatii cu subinteles de sex
dupa sarut pus mana pe fund si dupa sani