| Alex_Ciprian_1998 a întrebat:

În curând iubita mea face 18 ani și as dori sa o surprind cu un mesaj frumos. Ma puteți ajuta? Mulțumesc anticipat. Menționez ca nu suntem de mult împreună.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Usor, usor frate, fata te poate trata ca un catelus daca o agonizezi cu mesaje siropoase, fii mai practic ademeneste-o in pat.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa o suprinzi cu un buchet de trandafiri rosii, un cadou dupa posibilitati si un simplu "te iubesc".

| OldSoul a răspuns:

"La multi ani iubire, ai facut 18 ani, de acum putem face sex si legal!"

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru OldSoul):

Numai la asta va stă mintea. sex

| OldSoul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Poate da, poate nu laughing