| Annellise a întrebat:

Imi puteti da va rog idei de mesaje provocatoare, chiar erotice?
As dori sa imi surprind iubitul in aceasta seara, fiind distanta mare...sunt sigura ca l`as face sa zambeasca daca ii voi scrie un mesaj indraznet.
Astept propuneri si idei geniale.
Va rog frumos fara inhibitii!
Va multumesc anticipat pentru orice raspuns sincer!
Acord voturi si

Răspuns Câştigător
| GrellSutcliff a răspuns:

Hey vreau sa-ti zic ceva amuzant. tot despre mesaje din astea.
eu stiu o fata care o iubesc chiar foare mult [nu sunt baith si nici lesbi] =]] si noua ne place sa ne prefacem k suntem 2 baieti gay =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] o data i-am scris intr-un msg:ahh. Sasori. de abia astept sa-ti sarut pielea ta rece de lemn =]]]]]]]]]]]]]]] doamne=]]]] fetei aleia i`a cazut fata de ras =]]]]]]]]]

4 răspunsuri:
| Alinnnnnna a răspuns:

Draga Annellise, in primul rind iti multumesc mult pentru sfatul pe care mi l-ai dat.Nu stiu daca iti amintesti de minebig grin mi se pare ca esti foarte sincera si directa si as dori sa te intreb ceva.Am nevoie de tine pleaseeee.Mesaje private nu-ti pot trimite, pentru ca esti un membru junior.Cum pot comunica cu tine? Imi poti lasa adresa de e-mail te rog?
Cit despre intrebarea ta:fate frumoasa si vorbeste cu el prin web, sint sigura ca l-ai innebuni :*good luck

| Annellise explică (pentru Alinnnnnna):

Draga Alina, am rezolvat problema...acum poti sa imi trimiti mesaj, te ascult si ajut cu cea mai mare problema.
Trebuie sa trec de statutul de junior ca sa iti pot da si eu mesaj inapoi happy
O seara cat mai buna.
Te pup si imbratisez cu drag :*

| Annonymousthizisme a răspuns:

Luatias osu-n gura iubitel

| Annellise explică (pentru Annonymousthizisme):

Ceva mai romantic.mai senzual...mai provocator.mai detaliat laughing
Iti mersi oricum big grin