| Annellise a întrebat:

Imi puteti da va rog idei de mesaje provocatoare, chiar erotice?

As dori sa imi surprind iubitul in aceasta seara, fiind distanta mare...sunt sigura ca l`as face sa zambeasca daca ii voi scrie un mesaj indraznet.

Astept propuneri si idei geniale.

Va rog frumos fara inhibitii!

Va multumesc anticipat pentru orice raspuns sincer!

Acord voturi si

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Baftă atunci! Somn ușor.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Consider că este ceva mult prea personal ca să poată fi postat pe un site public și mai cred că cel mai bine e să fii cât mai spontană și cât mai Tu. Caută în tine și vei găsi cuvintele potrivite! Joacă-te cu ele, cu sensurile lor, fii provocătoare, dar și misterioasă, simte-te bine și, te asigur, că se va simți și el. Succes.

| Annellise explică (pentru NOname):

laughing da stiu, m-am gandit si eu inca de la inceput ca nu e dragut din partea mea sa postez ceva atat de indraznet.
Dar am vazut multe alte intrebari mai `fara inhibitii` sa zic asa.si ma gandeam sa imi incerc norocul, neavand chef de creativitate happy
Iti mersi frumos oricum!
Sa ai o seara cat mai buna si te pup :*

| NOname a răspuns (pentru Annellise):

Baftă atunci! Somn ușor.