| anonim_4396 a întrebat:

Salut,in curid e ziua de nastere a prietenei mele care se afla peste hotare,si vreau sa-i fac o surpriza, adica sa realizez un video cu mine care sa contina o felicitare! as vrea sa-mi sugerati niște ideii!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani pentru prietena ta, eu am idee, sa faci acel vidoeclip cu melodia asta pe fundal
http://www.youtube.com/watch?v=x4zw5_yMPbI

| kandaraki a răspuns:

Stii ce ai putea face frumos? asculta ideea, eu am facut asa si i-a placut la nebunie.deci - iei o camera video si o persoana in ajutor, sa te filmeze, si mergi prin oras in locuri pe unde v-ati cunoscut, localuri unde ati stat, locuri frumoase, mergi si vorbeste pentru ea, cineva sa te filmeze, mai apoi adauga secvente cu prieteni comuni, daca aveti, mici comentarii de ale lor care o felicita, iar la sfarsit tu cu un buchet in mana ii zici - happy nirthday, desigur tot sub acompaniamentul unei muzici frumoase, good luck