| anonim_4396 a întrebat:

Buna!,in curid e ziua de nastere a prietenei mele care se afla peste hotare, si vreau sa-i fac o surpriza, adica sa realizez un video cu mine care sa contina o felicitare! as vrea sa-mi sugerati niște ideii!?!

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Niste idei... de? Vad ca deja stii ce ii vei face cadou. Ce altceva mai vrei sa stii? Ce sa scrie pe felicitare? Ceva ce simti... Ceva scris de tine, din inima happy

| neutrino a răspuns:

Surprizele placute facute celor dragi, sunt cele originale, nu cele copiate, spuse si facute de altii. Daca "iubita" ta te-ar "iubi" asa cum ea a auzit de la altii si nu asa cum simte ea, ai fi multumit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule, nu este frumos sa repeti intrebarea

| cupydo0n a răspuns:

Pai spune-i un la muti ani, sa aiba o zi minunata si ca iti pare rau ca nu esti si tu acolo so imbratisezi macar, dar ca o iubesti si o astepti sa se intoarca.

O zi buna.