| anonim_4396 a întrebat:

,in curid e ziua de nastere a prietenei mele care se afla peste hotare, si vreau sa-i fac o surpriza, adica sa realizez un video cu mine care sa contina o felicitare! as vrea sa-mi sugerati niște ideii!?!

1 răspuns:
| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna.
Depinde daca esti fata sau baiat. [nu ai specificat decat ca este pentru prietena ta,deci nu inteleg daca esti baiat sau fata.]
Sa vedem... ce zici de :
`Draga mea iubita,astazi este ziua ta de nastere, ziua in care te-ai nascut tu!
Te iubesc, te-am iubit si te voi iubi intotdeauna. Esti totul pentru mine. LA MULTI ANI!
Daca vrei idei despre un videoclip.
Te poti filma pe tine, cu niste cuvinte frumoase, o cutie de ciocolata..pentru ea.
Ceva ce crezi ca i-ar placea!
Sper ca ti-am fost de ajutor!