| fugera a întrebat:

intrebare pentru fete.
ce preferati un baiat mai dotat 17-20cm sau un baiat mai putin dotat 13-15cm dar care sa stie ce sa faca cu ce are?
multumesc.

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Intrebare deplasata! cu ce te incalzeste pe tine sa aflii parerea fetelor?

| Fatamuntilor a răspuns:

Prefer pe cineva care are ceva in cap...degeaba e bun la pat daca nu am cu cine discuta.

| h3r a răspuns:

Auzi la el mă, mică dar să știe ce să facă cu ea! Awww, ce drăguț e copilul!

| HueyFreeman a răspuns:

Da aia intre 15-17 nu primesc?

| DarkBlood32 a răspuns:

Depinde laughing

| sensualus a răspuns:

Hmm... tot asa ati considera si cand v-ati alege cu o bananuta de 13laughing

| papusica987 a răspuns:

Eu prefer 30.

| Thextruexme a răspuns:

Prefer un baiat care sa nu fie obsedat de *** lui, adica esti excluswinking.

| DarknessAngel a răspuns:

Daca va fi o fata cu capul pe umeri, iti garantez ca nu te va intreba cat o ai...

| xAle a răspuns:

Fa-ti ma operatie de marire a penisului daca nu esti satisfacut de banana ta.

| fugera explică:

Era o intrebare sa zic simpla. dar tot voi fetele daca nu sunteti satisfacute mergeti la altu. noi aflam la un moment dat iar inevitabil poate se produce o despartire si tot noi baieti suntem de vina.