| VladAntonio a întrebat:

Salut, intrebare pentru fete!
Cum arata bărbatul perfect pentru voi? Mă refer la fizic! Dau funda

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Foate inalt (peste 1.90m), subtire dar atletic la corp, cu parul si fata ingrijite, imbracat curat, preferabil stilul " smart casual".

| dullcat a răspuns:

Nu exista barbatul perfect, asa cum nici femeia perfecta nu exista. Daca pornesti de la ideea aceasta te va lovi urat realitatea dupa ce relatia trece de etapa roz.

| sammie a răspuns:

Să fie îngrijit, și să nu fie așa,, bad boy ".

| RoxanaIoana108 a răspuns:

N-am nevoie sa l aibă pe Gigel mare, ci mai degrabă groshappy
Poate si putin abdomen, peste 1.80 și cam atât. Preferințele mele nu sunt exagerate.