| valentin201 a întrebat:

Salut la toata lumea de pe TPU vreau sa vin si eu cu o intrebare:care vi se pare cel mai bund site cu filme porno?

Răspuns Câştigător
| TheSinneʀ a răspuns:

File list 720p, HD, bluray, tot tacamul. PS: ma ajuti sa fac si ratie.Fii om de mana dreapta, succes.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pornhub

| mentholinks a răspuns:

Cele cu plata, toate.

| Quassaar a răspuns:

Chaturbate... crează dependență...

| YellowAngel a răspuns:

Xvideos

| armand69 a răspuns:

Tube galore

Răspuns utilizator avertizat
| 40Andreeeeea a răspuns:

Nu cred ca este cel mai bun site de pe toata lumea asta,acolo te invata tot felul de prostii si, cateodata poti sa faci ceva gresit pe acele site-uri si sa intri in categoria lor.O prietena de-a mea a vazut o data ca acolo este scris,, autentifica-te,,, si s-a autentificat si, ce sa vezi? Cica ti-am gasit un partener excelent pentru tine.Aceste site-uri te pot baga in sperieti.Traieste-ti viata cu ce ai mai bun,,familia, prietenii, scoala,. Poate te intereseaza aceste lucruri, dar eu nu prea cred, asa ca nu prea trebuie sa intri pe acele site-uri dezgustatoare.
laughing)

| alina2k18 a răspuns (pentru 40Andreeeeea):

Cica '' o prietena''winking
Daaaaa, ce de prostii ne invata sad Mai bine facem prostiile alea cu CAP decat sa ne vaitam pe aici ca vine barza dupa ce am bagat de 5 ori in 3 luni pastila de a doua ziwinking

| suntserios a răspuns (pentru 40Andreeeeea):

S-a speriat asa tare ca i-a gasit un partener? loool

| 40Andreeeeea a răspuns (pentru suntserios):

Cum sa nu se sperie daca are doar 6 ani.

| CristyMcv a răspuns:

Xnxx

| SalDinAbuDhabi a răspuns:

Brazzers sau pornhub