| love66 a întrebat:

Salut la toti! Dati-mi va rog niste idei ce as putea sa-i scriu iubitului pe vreo 20 de biletele si sa le pun in camera lui de ziua lui de nastere. Dau funda pentru cele mai bune! Multumesc.

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

„Sunt goală și vreau să fiu a ta" pe cele 19 bilețele, iar pe al 20-lea scrii : „țeapă".

| love66 explică (pentru h3r):

Ideea este ca noi nu stam impreuna, el cu parintii, eu la fel, si as vrea sa-i pregatesc ceva surpriza....doar ca anul trecut i-am pregatit o seara romantica,in camera,petale,luminari, sampanie, etc. insa anul acesta nu stiu ce sa-i fac, credeti ca o sa ma repet daca ii pregatesc ceva in natura, aprox.la fel,o masa, sampanie, flori, petale, luminari.E bine sau nu? dati-mi idei va rog.

| h3r a răspuns (pentru love66):

Ce-mi faci tu mie...

Dacă ai făcut așa anul trecut, acum fă ceva total diferit.
Nu mese romantice, ci ceva mai amuzant, mai nou.
Puteți merge într-un loc special vouă ori să inchiriați ceva.
Îi poți găti ceva surpriză, ceva dulce. Asta o să-l bucure.

Tu știi ce i-ar place! La mulți ani!

| Thextruexme a răspuns:

Poti scrie pe fiecare biletel moduri diferite de a spune "te iubesc" sau sa spui pe fiecare cat un motiv pentru care il iubesti. happy Noroc.