| anonim_4396 a întrebat:

In curand este ziua de nastere a iubitului meu si m-am gandit sa ii personalizez un tricou, dar nu m-am hotarat ce mesaj sa-i scriu pe el. M-am gandit la ceva de genul :`` I am your`s!`` Puteti sa imi mai dati niste idei, va rog?

4 răspunsuri:
| RedAppLe a răspuns:

Puteti sa va faceti amandoi un tricou personalizat...El sa aiba scris "She's my GF" cu o sageata spre stanga/dreapta ( cum vrei tu ) si tu sa ai scris "He's my BF" happy. Nu mai stiu unde am auzit de ideea asta dar imi place mult laughing. Succes!

| Zeflemitoarea a răspuns:

Se şterge cu tricoul tău la cur.
Dacă vrei neapărat, cumpără-i ceva cu trupa lui preferată.

| Vibrations a răspuns:

Pe tricou ar trebui să scrie ceva de genu:
Sunt proprietatea personală a lui: - și scrii numele tău-

| Wolfszeitt a răspuns:

Dacă vrei neaparat să îi personalizezi un tricou, mai bine faci pentru amândoi o chestie d-asta cu 'his' şi 'hers', deşi nu mi se pare o idee aşa de bună. E mai bun pentru o aniversare de-a voastră cadoul ăsta.
Mai bine faci cum a zis DeathOnTwoLegs şi îi cumperi un tricou cu trupa lui preferată, sigur i-ar plăcea mai mult. Iar dacă ţii morţiş să fie personalizat, fă-l cu altfel de mesaj, găseşti pe http://www.tu.ro/ nişte idei faine.
A şi btw, se scrie 'yours'.