| mylifesuks a întrebat:

Salut la toti. Vreau sa intreb si fetele si baietii ce pot face ca baiatul sa atraga atentia la mine.Ne vedem uneori in scoala dar prin parti nu se uita, cindva a avut sentimente fata de mine iar acum nimic.Mai vorbesc cu el uneori.Ce sa fac ca lui sa'i apara interes fata de mine?

Răspuns Câştigător
| SexyAlexya a răspuns:

Buna! Asa s-a intamplat si cu mine si un baiat! El m-a iubit foarte mult dar eu eram cu gandul la altul! Cand eram mai mari eu m-am indragostit de el dar nu m-a bagat in seama! Trebuie sal ignori ca sa esi in evidenta! Asa am facut eu! Funda?