| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac un baiat sa uite fosta prietena? laughing FUNDA!
Deci am mai zis intr-o postare e un tip care s-a bagat cu mine in seama si mi-a zis ca ma place, ne intelegeam chiar f bine, dar deodata nu s-a mai bagat cu mine in seama decat f rar.Fosta lui prietena l-a facut sa sufere f mult si de asta el acum vrea sa fie cu toate fetele ca sa ii atraga atentia si sa o faca geloasa. E foarte popular, stie hmm cred ca aproape toate fetele din oras laughing bine nici chiarhee hee si cu toate se baga in seama peste tot.Pana acum ma prefaceam ca nu imi pasa, dar mi-am dat seama ca cel putin pe mine a reusit sa ma faca geloasa daca nu pe fosta laughing Si ma enerveaza ca pur si simplu nu inteleg de ce nu mai vb cu mine, la scoala doar ne salutam.Ideea e ca vreau sa il innebunesc si sa o uite pe fosta, dar n-am nici cea mai vaga idee cum thinking As putea sa ma bag eu in seama cu el, dar daca as face asta as fi inca una din fetele cu care el incearca sa o faca geloasa pe ea sad asa ca vreau sa il fac sa intre el pe mine. sa vrea cu adevarat sa vorbeasca cu mine. Oare sa incerc sa ma aranjez si sa imi fac niste poze "secsii" de fb? laughing gen sa il dau pe spate thinking cum a sunat asta rolling on the floor) dar mai nou doar asa poti atrage atentia laughing si sa vad daca merge? Mda.deci intrebarea ramane cum il pot cuceri pe baiatul asta cu adevarat? Stiu ca este imposibil sa aflu asta pe net, dar vreau macar niste sfaturi happy Multumesc mult daca ati citit tot big grin puteti sa radeti daca vreti sincer nu imi pasa laughing)

1 răspuns:
| alexuta4you a răspuns:

Raspunsul e putin greu de dat poti cuceri in mai multe metode dar cea mai simpla ar fi sa te comporti normal sa fii cat mai naturala normal ca toti incerca si trucurile cu fustita decolteu alea alea dar parerea mea ca un baiat trebuie mai intai sa te placa pe dinauntru si dupa aceia pe din afara