| Alanda18 a întrebat:

Salut lume! Am avut si eu un iubit si s`a despartit de mine de mai mult timp. I`a zis unei prietene de`a mea ca el mai vrea sa fie impreuna cu mine. Dar nu m`a intrebat. Ce credeti ca ar trebui sa fac pentru a`l face sa se intoarca la mine? am incercat sa-l ignor, dar nu pot pentru ca e vecin sti...happy orice raspuns e bine primithappy

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic sa il lasi pe el sa te recucereasca daca inca il mai vrei. Daca nu iti mai pasa de persoana lui las-o balta, nu merita sa incepi ceva doar de dragul trecutului.

Tu doar incearca sa iesi in grupul lui de prieteni cat mai des ca sa vezi daca e adevarat ce spune.

| AnGeL a răspuns:

Intreaba-l tu