| Butterfly_6865 a întrebat:

Salut lume big grin As avea nevoie de niste bani, dar nu pot sa ma angajez. Revista Cool Girl dadea 50 de lei intr- o vreme pentru real story big grin, sau pentru scrisoarea lunii, de astfel de metode as avea nevoie, daca mai stiti ceva reviste, sau siteuri care premiaza astfel de publicatii :d
Va multumesc foarte mult si scuzati categoria dar asta este cea mai vizitata si chiar astept un raspuns:*.

1 răspuns:
| Bran a răspuns:

Cersestewinking