| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume. Direct la subiect, eu si iubita mea discutam despre sex si am ajuns la o comparatie cu scenele porno cand e atat de multa sperma ca da pe afara desi inca nu a scos.

Ideea ar fi, cum imi pot mari cantitatea de sperma la ejaculare? (fara raspunsuri religioase va rog)

2 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Https://www.sexlab.ro/product/id/64952/volume-sperma-men-30-ml/? marirea_cantitatii_de_sperma&gclid=CjwKCAiAnO2MBhApEiwA8q0HYb5P6IVf1D8vuz5BECk_mSA7saNXD0_olrFHT_m300JK2MzqbRCrGxoCpKIQAvD_BwE

| kapshunik27 a răspuns:

Cu cât consumi mai mult, cu atât produci mai mult!
sper ca te-am ajutat. fundă? big grin