| Razvanktz a întrebat:

Salutare,in timp ce făceam sex împreună cu iubita mea, după ejaculare am mai continuat și după ce am scos prezervativul am văzut că urcase sperma pe lângă penis până la terminarea lui și cred că a ajuns din greșeală sperma in ea...
Ce șanse sunt sa fi rămas însărcinată?
La cat timp va putea vedea daca e însărcinată?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Un test corect de sarcina se poate face DUPA 21 de zile, de la ultima partida sexuala!

Atentie: Orice test facut inainte de 21 de zile, va fi facut eronat si inutil, aratand negativ, chiar daca este insarcinata.

3 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Prezervativele nu sunt atat de scumpe asa ca mai bine le schimbi decat sa faci 5 numere cu acelasi cauciuc.

Răspuns utilizator avertizat
| JohnnyOase a răspuns:

Sunt sanse in proportie de 20%