| CinevaXX a întrebat:

Slabeste masturbarea sau orice alta pierdere de sperma ( ejaculare ) sistemul imunar? Se pot produce infectii? Exista ceva concret in acest sens? (in afara de siteuri religioase )

4 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ti-ai dat seama cam tarziu batrane".E cazu sa o lasi mai moale.
Ahahah si nu glumesc cand iti zic.Ai grija cum iti traiesti viata, ca pe la 30 de ani o sa tragi cu patentu de ea si tot nu o sa se mai scoale.Asta se va intampla din cauza a ceea ce ai scris tu mai sus si nu ma refer in mod obligatoriu la infectii.Pastreazate

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Sistemul imunitar *

| CinevaXX explică:

A fost greseala de typeing