| DavyJonesLocker a întrebat:

M-am despartit de prietena mea de aproximativ o luna de la niste lucruri banale. In acest interval mi-a dat cateva semne ca ar vrea sa ne impacam, iar eu vreau sa ma impac cu ea doar ca nu stiu cum sa actionez, nu vreau sa par badaran dar nici pampalau. big grin Vreo idee, cam ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Annyya a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea fata-n fata si sa ii spui ce simti, si ca iti pare rau ca relatia s-a dus din niste chestii banale. Fii sincer, nu o sa pari pampalau.
Bafta!winking

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca asta iti doresti, vorbeste cu ea si exprima-ti in fata ei aceasta dorinta. O fata care iti este draga, mereu trebuie cucerita.

| AlinnaAly a răspuns:

Buna! Nu vei parea badaran daca o suni si ii spui ca o iubesti si ca doresti sa va impacati, mai ales daca zici ca si ea a dat semne ca ar dori acest lucru. Succes! Funda?