| RoByTzU_3995 a întrebat:

Am si eu o problema. M-am despartit de prietena mea acum 1 luna cam asa.Eram beat si i-am dat o palma nu mai stiu din ce motiv.Si ea de nervi m-a spus lu frates-o. Dupa am intrebat`o daca vrea sa ne impacam si a zis ca da, dar n-o lasa frates`o cu mine. Ce sa fac? sa ma impac cu ea?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cere-i sa iti aranjeze o intalnire cu fratele ei.
Si,spune-i ca ai fost un inconstient,ca ti-a luat Dumnezeu mintile de i-ai lovit sora,dar nu se va mai intampla vreodata,o iubesti si o vrei inapoi,sa aiba incredere ca n-o vei mai atinge nici cu un deget si daca o faci,sa-ti faca si el ce-o vrea!
O explicatie clara,barbateasca si iubita ta va fi din nou langa tine.
Si,mai bine taie-ti mainile, decat sa dai intr-o femeie.
Hai, bafta si curaj!

10 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Mai ai tupeu sa mergi la ea dupa ce i-au dat o palma :-o
pacat ca suntem pe un site de socializare ca ti-as scrie o lista lunga plina de jigniri de ai tot avea sa citesti din ea o saptamana!
sa iti fie rusine, sincer!
mai bine las-o sa isi gaseasca pe unu calumea ca tu sigur mai tragi o betie si ii mai dai o palma! daca o iubesti las-o sa fie fericita! nu meriti sa o mai ai langa tine!
P.S. sa fi fost in locul lu frates'o te snopeam in bataie

| ccriss a răspuns:

Daca o iubesti eu in locu tau nu mas lasa asa usor, dar foarte urat din partea ta. In viata ta sa nu mai lovesti vreo fata

| Orte95 a răspuns:

Nu cred ca e o idee buna. adica eu nu m-as mai impaca cu ea chiar daca a fost gresalea mea. te-a zis lu' fratesu asta e... nu are rost sa mai iti faci alte probleme (banuiesc ca fratesu e mai mare decat tine din moment ce nu o lasa)

| karinamark a răspuns:

Normal ca sa te impaci cu ea! Adica daca frates-o nu te lasa cu ea tu te dai batut? Nu fi fraier si actioneaza cu timpul nici frates-o nu va mai vea ce sa spuna si nu o sa aveti nici o problema happy

| astra a răspuns:

Pai bah, cum adica ti la ea daca tu o iei la palme asa de nebun, te imbeti si pac, o palma ca asa ai tu chef, nu frate, eu de eram fratesu' iti rupeam mana cu care ai lovit.

| cristiiiiiii a răspuns:

Te-a percutat fratesu aa?rolling on the floor

| DeathLord93 a răspuns:

Bine i-ai facut fratele meuwinking bvvooo

| RoByTzU_3995 explică:

Poi si spunem mai exact asa ce sa fac thinking ca tin foarte mult la ea si nu pot sa`mi i-au gandu de la ea.Si sunt sigur ca tine si ea la mine happy

| Orte95 a răspuns (pentru RoByTzU_3995):

Daca ti atat de mult la ea incearca sa vb cu fratele ei ...stiu ca e usor de zis si greu de facut dar alta solutie nu vad happy

| RoByTzU_3995 explică:

Problema e ca ea tine, la mine nu la altu happy Si a zis ca stie ca am reactionat greist ca mi-a loat mintea bauturawinking oriqm mersihee hee pentru ajutor laughing)