| Patriciia a întrebat:

In urma cu o luna am fost cu un baiat, dar m-am despartit de el pentru.ca ma enerva putin, dar acum imi pare rau ca am facut asta si as vrea sa ma impac cu el mai ales ca el a suferit ft mult pentru ca m-am despatit de el da eu am fost o proasta cum sa-i spun ca vreau sa ne impacam...nu am nici o idee va rogajutati-ma da fundita + VOT

Răspuns Câştigător
| mary4567 a răspuns:

Zii ca ai vrut o mica pauza sa vezi cum te simti fara a-l avea in preajma dar ti-ai dat seama ca tii foarte mult la el si asta conteaza.El daca te iubeste isi va da seama ca vrei sa va impacati si te asigur ca va fi okwinking succes! Si app > in iubire adevarata obstacolele exista, dar nu va vor opri din drum. funda?

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Stii cum se zice, nefericitului i se ia darul, asa este si in cazul tau.

| Papusik a răspuns:

Spune-i ca il iubesti si ca ti-e foarte dor de el. Ca ai realizat in tot acest timp cat ati stat despartiti cat de greu e fara el.