| NubleReapper a întrebat:

Salut,ma cam ingrijoreaza dezvoltarea mea ca baiat(ma refer la pubertate), am 14 ani si 3 luni si abia am putin par pubian si penisul meu este de 10 cm! Cum imi dau seama ca am pubertate intarziata sau daca am atins deja prima etapa a pubertati(tin sa mentionez ca odata am ejaculat!
La ce doctor trebuie sa merg pentru a ma exiamina?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii consultat de catre medicul de familie si acesta va constata eventualele/posibilele deficiente si in functie de observatiile rezultate sa-ti indice si sa-ti si dea trimitere la acele sectii/cabinete medicale pe care le considera ca ar putea sa ofere diagnosticul corect. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu iti face probleme, esti pe calea cea buna, a dezvoltarii sexuale.

| Istvan_Gabi_1990 a răspuns:

Cred ca ai