| AndreiIonut2000000 a întrebat:

Ma fac de ras cu un penis de 15cm si 4.5cm diametru(12cm circumferinta)? Am 18 ani
Mersi

Răspuns Câştigător
| Alexandra8963 a răspuns:

Da sau nu! Depinde ce faci cu acei 15 cm. Sunt câteva elemente pe care mulți bărbați nu le iau in calcul. O partida memorabila de sex are nevoie de preludiu, care poate începe departe de așternuturi, si se consolidează prin acel postludiu. Ce se întâmpla între este important, dar cele doua fac diferența. In plus majoritatea femeilor au orgasm clitoridian și mai rar vaginal. Așa ca cei 20 cm pe care ii invoca mulți sunt in mare parte nefolositori( pentru ca oricum nu au unde intra), iar dacă grosimea e exagerata și nu e pregătirea buna...

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu.Nu contează cât îi, contează ce ştii face cu el happy.

| Frank51 a răspuns:

Astia care intrebati de marimea penisului, nu ar fi mai ok sa intrebati asta o fata atunci cand faceti sex cu ea? Adica logic vorbind, cine e in masursa sa va raspunda sincer, decat femeia cu care te culci? Pentru ca vaginurile sunt diferite, si cazul respectiv trebuie tratat ca atare, doar ea stie daca ii convine sau nu acea marime, daca pune sau nu accent pe marime.

| Sofer a răspuns:

Nu te faci de ras. Oricum nu ai cum sa schimbi asta sa o ai mai mare.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Este bine. Nu te lua dupa toata lumea. E adevarat ca sunt femei carora le trebuie prajini, dar sunt foarte putine. Mie mi-a spus o femeie casatorita ca nu ii place sa fie mai mare de 16 cm.

| tzionut a răspuns:

In fata cui te faci de ras? Lasa filmele erotice ca nu au legatura cu realitatea. Degeaba il ai de 15 cm lungime, sau de 20, sau de 10 daca ejaculezi la 2 minute dupa inceperea actului sexual. Daca reusesti sa provoci orgasm partenerei crezi ca o intereseaza ca il ai de 15?

| Francezu12345 a răspuns:

Forte mica

| 6287428 a răspuns:

Boss cam mica