| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ma gindeam sa invit un baiat la mine, si nu stiu ce sa fac ca el sa-mi dea un sarut, iata ma gindeam cu adevar sau provocare.
Imi dati-mi va rog niste sfaturi!:3

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Il chemi la tine ca sa il saurti? Sună a viol putinlaughing). daca baiatul vrea sa te sarute, te va saruta cand o sa vrea. Daca e timid si tu crezi ca vrea sa te sarute dar nu poate de rusine, ajuta-l prin provocare.tongue

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa nu oferi nimic usor, ca sa nu fii si tu catalogata drept usoara.
Orice castigat usor, isi pierde valoarea, cand ar putea avea una foarte mare.
Lasa-l pe el sa aiba initiativa.

| anonim_4396 explică (pentru greece12):

Bine punctat!

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy
Multumesc.
Daca intelege, ea va avea de castigat.

| CocoMexii a răspuns:

Spune-i ca vrei sa te saruti cu el sau fura-i un sarut. happy

| Mussette a răspuns:

O sa jucati in 2 adevar sau provocare si tu il provoci sa te sarute. rolling on the floor
Saruta-l tu.

| NameHarris a răspuns:

Sti la ce se gandeste un baiat primadata cand il vei chema la tine mai ales ca nu sunteti nici in pereunahappy Oare vrea cu prezervativ sau faralaughing daca incelegi ideea|happy

| stark47 a răspuns:

Daca te place nici nu cred ca vei mi avea nevoie de jocuri sau cea de genu

| MaryaS17 a răspuns:

Acum o sa iti zic niste situati care pot duce la un sarut:
1.Prefate ca te-ai lovit si te doare rau iar atunci cand e aproape de tine uitete in ochii lui si atunci se va realiza conexiunea in acel moment zambeste-i si apropie-te de el si atunci el va intelege
sau daca vrei ceva mai simplu poti doar sa te apropii de el sa te uiti in ochii lui sa ii zambesti iar apoi totul va veni de la sine

Răspuns utilizator avertizat