| Synx a întrebat:

Sunt baiat am 16 ani si nu stiu sa sarut cu limba(sarut frantuzesc). Cand joc cu prietenii adevar si provocare mi-e frica sa nu imi dea cineva o provocare sa sarut o fata cu limba. Stiu ca as putea sa-i zic fetei ca nu stiu sa sarut dar imi este rusine. Astept sfaturile voastre cum se saruta. Da stiu ca sunt 100 de intrebari pe tema asta dar nu prea am inteles, vreau sa-mi explicati mai bine ce trebuie sa fac cu limba cu buzele.

Răspuns Câştigător
| pefelie a răspuns:

Synx, nu e greu mai si nici nu e mare filozofie. Te lasi dus de val si o-sa inceapa usor sa te pupe pe buze, o pupi si tu usor pe buze iar apoi cand a cascat gura bagi usor limba inauntru si va jucati unul cu limba celuilalt. Ii masezi limba cu a ta. Atata tot! Ala-i sarutul frantuzesc happy
Ai grija sa nu cumva sa o comiti si sa-ti curga saliva pe langa gura sau ceva in timp ce te concentrezi la limba fetii si nici sa nu scuipi inainte sa o saruti ca atunci sigur n-o sa mai vrea laughing

Relaxeaza-te ca nimeni nu a avut un profesor de asa ceva, s-a lasat purtat de val si aia a fost happy

Succes!

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Gasesti destule tutorial-uri pe net, nu e nevoie sa inveti de aici
cat despre tipa, daca zice ceva, propune-i sa te invete

| Məğa a răspuns:

Jocat metin2 si invata de acolo! laughing)))).