| anonim_4396 a întrebat:

Salut ) ma numek Gaby am 15 ani cu citeva luni in urma m-am despartit de prietenu meu cu care am fost 7 luni si el locuea cu un ejatj mai sus decit mine in acelasi bloc la sarasa avea 20 ani neam cunoscut foarte usor eram mereu impreuna dar el stiea ca sunt virgina si miea zis ca daca ma culc cu el acuma cit sunt virgina ramin cu el pentru tot deuna si eu eram increzuta in el dar ma temeam...o data mam culcat cu el la el am ramas peste noapte si i-am spus ca eu nu vreau ma tem si eu nu m-a pus cu deasila a inteles n-a fost nimic intre noi doar saruturi... duca citeva tipt am auzit ca el m-a inselat cu o curv* si ne-am despartit eu l-am lasat apoi earasi ne-am impacat si iar ne-am despartit el sea gasit alta si e cu ea dar acumasau despartit.dar eu nu pot fara el el mea arata ce inseamna iubre il iubesc enorm si vreau sal intorc.dontro parte regret ca am facut cunostinta ca acuma sufar dar nu pot face nimic. orice de afara de la bloc imi aduce aminte cum atateam cu el toata seara nu pot sa adorm sunt cu gindul la el.va rog jutatima cu vreun sfat ca mea venit gindul chiar si sa mor dar am simtul omorului si mam retinut ..va rog frumos

3 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Cam complicata limba asta romana a ta.
Deci, din cate am inteles, iti pot sa urmatoarele sfaturi:
-gandeste-te ce s-ar fi intamplat daca te-ai fi culcat cu acel baiat, si daca si asa te-ar fi inselat.
-gandeste-te la diferenta de varsta, tu minora, el major(din cate am inteles). aveti cu totul alte drumuri in viata
-nu pot sa iti zic ca vei trece peste si mai sunt si altii etc. si mie mi s-a zis. dar cu timpul te obisnuiesti cu gandul ca nu mai este. viata merge mai departe nu sta intr-un loc pentru un baiat.
te pup

| Cristiann25 a răspuns:

Parintii tai nu te-au trimis la scoala? Te cam bate limba romana!

| Katyussha a răspuns:

Mai intai de toate invata sa scrii pentru numele lui Dumnezeu.