| vRz a întrebat:

Buna TPU de curand m-am indragostit de o fata. ne-am despartit si ne-am impacat de multe ori. ultima data cand s-a despartit de mine eram cu niste prieteni... si m-au pus sa-i fac ceva rau... si acuma vreau da ne impacam, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| marin81 a răspuns:

Asa este cand asculti de prieteni/ Cred ca iti va fi greu sa te impaci, dara daca si ea simte ceva pentru tine va veti impaca( asta deopinde de raul pe care i l-ai facut) Insista si vei reusi

4 răspunsuri:
| MotanAndrei a răspuns:

Cumperi un buchet de trandafiri si o cutie de ciocolata, si te duci la ea si-ti ceri iertare

| Iamnotme a răspuns:

Ai făcut greşeala să îţi asculţi prietenii.
Şi, dacă erau prieteni adevăraţi, care ştiau că eşti îndrăgostit de ea, nu te puneau să îi faci ceva rău.
Mda, du-te la ea şi cere-ţi iertare, poate o vei primi, dar data viitoare nu mai asculta după prieteniwinking.

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Cum adica prieteni tai te-au pus sa ii faci ceva rau? Tu iti asculti prieteni? Daca iti zici sa te arunci dupa bloc te arunci? Si mai ales ca e vorba de prietena ta de care zici ca te-ai indragostit.

| marlan a răspuns:

Depinde ce i-ai facut. Dar du-te la ea si cereti iertare.