| manumeskgabriella a întrebat:

Hey Salut am 15 si deja aproape un an de cind m-am despartit de prietenul meu cu care am fost 7 lunisoare impreuna locueam in acelasi bloc el avea 20 de ani dar eu 14 eram mereu impreuna si el desigur stiea ca eu sunt virgina si mi-a propus ca sa ma culc cu el si daca el va fi primul cu care eu ma voi culca voi ramine pentru tot deuna cu el.dar eu nu am riscat am ramas o data pe noapte la el dar nu a fost nimic fiindca i-am zis ca nu sunt pregatita el nu ma impus si nu a fost nimic intre noi. apoi am auzit ca m-a inselat cu o ***** l-am parasit dupa citeva luni ne-am inpacat din nou si asa a fost ca eara ne-am despartit.el acuma e la 65 km de la mine si are acolo alta acuma am auzit ca s-au despartit dar de cind nu mai sunt cu el am mai vorbit cu el chiar si mam sarutat.dar totu imi aduce aminte de el. fiecare noapte pling vreau sa se intoarca fiindca e primul si vreau sa fie si ultimu.in 7 luni linga el am fost fericita. spuneti-mi am procedat corec sau cum.si daca m-a ajutati sa-l uit dar nu pot...
Dau funda)merci

Răspuns Câştigător
| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Vai scumpa mea era normal la varsta lui sa gaseasca o fata care sa ii ofere ce tu nu puteai deoarece esti micuta. Daca te obliga era un om rau si pe deasupra risca si puscaria nu? Daca s-a culcat cu alta nu inseamna ca nu te iubeste.De tradare sau minciuna poti vorbii atunci cand s-a culcat cu alta daca se culca si cu tine simultan si in mod repetat. Dupa cum vad povestea se repeta cu inselatul. Faptul ca este la distanta este mai bine pentru tine cel putin o vreme pa la 17 -18 poti vorbi de o relatie serioasa nu acum.El vrea o femeie langa el, insa te place pe tine, nu te pot condamna fetele sunt mult mai inzestrate de la mama natura decat am fost noi la varsta voastra.Deci Mai asteapta si tu putin si apoi daca vezi ca nu il poti uita mai dai o sansa, spune-i ca il iubesti si ca vrei o relatie cu el insa ca vrei ceva sigur si de durata.Este posibil ca in timp sa vrei tu altceva.Desii prima dragoste nu se uita niciodata!

4 răspunsuri:
| aliali61 a răspuns:

Eu zic sa pui mana pe carte si sa lasi prietenii de 20 de ani. esti mult prea mica.

| xTrue a răspuns:

Ia un ciocan.dai una in cap..si in 2 3 luni..il uita toata familia!