| Catlai22 a întrebat:

Ma numesc Alex, am 12 ani si ma confrunt cu o problema cam de un an si un pic.Acum un an si cateva luni, am fost cu tatal meu la un control pentru fimoza, nu am avut nimic, dar dupa vreo 1 luna ma durea capul penisului cand il atingeam, sustin ideea ca trebuie sa ma umezesc cu ceva pe gland ca sa pot sa-l ating cu mana libera.Are o culoare movalie, si cand urinez ma ustura un pic, adica e simtitor.Mi-e frica sa ma duc la urolog cu tata din nou, se poate face altceva? Vreun medicament? Calmant? Dau funda! Multumesc, o zi bunaa!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Medicul urolog iti poate prescrie cel mai indicat unguent pe care sa-l folosesti un anumit timp, pentru a atenua sensibilitatea extrema a pielii foarte fine si ultra sensibile care acopera glandul penisului tau. Sanatate!

| Catlai22 explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc! Ma voi duce cat mai repede la urolog cu tata!

1 răspuns: