| Andrei_7950 a întrebat:

Salut ma numesc Andrei. Sunt din Cluj si am 14 ani, si imi place de o fata de 12-13 ani. Am fost cu ea o scurta perioada apoi ne-am despartit, dc nu stiu nu am inselat-o nu nimic. Apoi am tot incercat sa o conving sa ne impacam dar nu vrea in niciun fel, nu stiu ce s-a intamplat parca i-am facut ceva pur si simplu nu stiu. Bun a trecut o perioada de timp si acum cand a intrebat-o un prieten sau cand o intreb eu ba zice ca are un prieten ba zice ca sunt nesimtit ba ca i place de altcineva.nu stiu ce sa fac se baga in seama cu mine vorbim dar nu mai vrea.Cand stau pe langa ea se uita la mine ma saluta dar nu stiu ce sa fac ori ai este rusine ori nu stiu. Un sfat bun plz

6 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Pai in momentul in care stie ca o placi si ca esti oarecum "disperat" dupa ea, ii scade interesul fata de tine, treaba e simpla, fa-i complimente sincere (gen legate de par, de pantofi de rochita, daca e frumos pensata sau machiata spune-i) apoi lasa la fermentat gestul si nu o baga in seama vreo 5 zile deloc apoi mai adauga tot asa pana fermenteaza de tot treaba, sunt frumoase sentimentele pe care le traiesti si potrivite pentru varsta ta, doar sa nu intinzi coarda in sfera sexuala a lucrurilor ca apoi strici totul si te umpli cu o viata plina de mizarii, si ca idee pornografia ucide sufletul, numai bine andrei

| Lizarous a răspuns:

Ori mai astepti sa creasca.ce ai vreai la 12 13 ani sa se intample? astea sunt copilarii stai linistit ca nu va fi prima si ultim din viata ta.eu zis sa ramaneti amici si fiecare sasi vada de drumu lui.

| OneMoreChance a răspuns:

"Dc nu stiu nu am inselat-o nu nimic.", Stii macar ce inseamna a insela?

| Andrei_7950 explică:

Am uitat sa spun ca, cateodata ea se baga in seama cu mine sau mai imi pune piedica la scoala in gluma...cand trec pe langa cls ei se uita tot timpu dupa mine...

| Andrei_7950 explică:

Am uitat sa spun ca,cateodata se baga ea cu mine in seama imi pune piedica in gluma la scoala, cand sunt singur vine si sta langa mine, cand trec pe langa cls ei se uita dupa mine, ea stie ca o plac ca i-am zis, dar nu stiu dc s-a schimbat asa de mult

| Andrei_7950 explică:

1. Arata de 15-16 ani
2. M-am purtat foarte frumos cu ea
3. Cand am fost cu ea nu am fost cu o alta fata, nu m-a vazut cu nimeni