| BoboooBubuuu a întrebat:

Funda + vot. Am fost cu un baiat si era foarte atent cu mine, glumea si se purta foarte frumos. L-am prins ca m-a inselat de doua ori. El mereu ma cauta si se ruga de mine sa ne impacam, insa eu l-am refuzat. Am tinut chiar foarte mult la el. Este un baiat foarte frumos. Acum mie imi pare rau ca l-am pierdut. Cand eu il intreb daca mai vrea sa fie cu mine imi spune ca nu. Cand intra pe mess el mereu ma saluta, ma intreaba ce fac etc. Glumeste si mereu zice ca ar vrea sa fiu langa el. Nu stiu ce sa mai cred. Va rog un sfat... ca sa il am inapoi. Am uitat sa mentionez ca are prietena. Va rog cat mai repede. Multumec anticipat.

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

E clar ca tipul asta nu te iubeste si tie ti-a luat mintile doar pentru ca e frumos si are papagal si te minte una si alta. Ii plac dulcegariile si asa vorbeste cu orice fata, practic ii place sa le joace pe degete pe toate. A fost cu tine, te-a inselat de 2 ori, acum are prietena dar inca mai "cocheteaza" cu tine. Ii plac jocurile, practic se distreza cu toate si nu are nimic serios in cap. E imatur.
Iar pentru tine e destul de usor sa il crezi si sa mai speri la el chiar dupa ce te-a inselat de 2 ori (spui tu) dar poate au mai fost si altele de care tu nu ai aflat. Nu e de ajuns ca un tip sa fie frumos si sa iti vorbeasca frumos si sa il crezi si sa ii ierti atatea prostii.Gandeste-te ca meriti mai mult si nu te multumii cu toti fraierii.

3 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Uita-l.Daca are prietena si o iubeste, lasa-l sa fie fericit.Ai sa vezi ca te va cauta din nou in curand, dar cred ca e o probabilitate cam mica.

| BoboooBubuuu explică (pentru IngerAlb):

Dar ei nici nu vorbesc decat o data sau de doua ori pe luna. Si in plus ea nici macar nu sta in oras cu noi.

| Natiiiiiii a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti indrepti sentimentele spre un alt baiat, care te merita intr-adevar.Acum nu cred ca mai vrea sa fie cu tine, din orgoliu. Gaseste un baiat care sa te merite. Sper ca te-am fost de ajutor. Te pup!