| DoarKat a întrebat:

Salut, ma numesc Sebastian, am 18 ani si din pacate imi plac baietii mai mult decat fetele, asta simt, desi nu am avut inca relatii cu baieti decat cu fete. Dar pare imposibil sa iti gasesti un partener cand esti pus in situatia asta...si mi-as dori tare mult o relatie cu un baiat...dar cum pot gasi pe cineva, vreo idee?
Ps.nu vreau sa renunt la orientarea mea sexuala, vreau sa fiu gay / bisexual nu vreau sa ma "vindec".

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| MaryIngerPazitor a răspuns:

Buna! happy
Daca asta simti tu, nu trebuie sa iti schimbi orientarea.
Asteapta pana te indragostesti de cineva, si vezi daca iti impartaseste sentimentele acea persoana, fie el baiat, fie ea fata. Intr-adevar, este greu sa iti gasesti pe cineva cand esti gay/bi, dar, cu putin noroc, iti vei gasi pe cineva. Pur si simplu trebuie sa fii increzator ca vei gasi pe cineva si sa nu iei in seama rautatile si descurajarile celorlalti.
Bafta! happy

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca asa esti acceptate asa cum esti, asta e, isi doresc sa isi gasesti jumatatea, asta nu-i o boala sa te vindeci

| RAY a răspuns:

Daca tot suntem aici raspunde-mi ce simti cand vezi o femeie dezbracata? te-ai masturbat vreodata la lesbiene? ce simti cand vezi o fata frumoasa?

| DoarKat explică (pentru RAY):

Am vazut-o pe prietena mea, si nu am simtit nimic, cand vad o fata frumoasa, simt respect si caldura, siguranta, nu stiu dar nimic care sa vina dinauntru, simteam "iubire" inainte acum nu mai... dar era o "iubire", o atractie sufleteasca nu carnala. Corpul unui barbat ma atrage mult mai mult decat cel al unei femei.

| DoarKat explică (pentru DoarKat):

In orice caz, ne-am despartit de curand. Vreau sa trec luni pe la psiholog sa vorbesc si cu el mi-ar face bine sa ma asculte si poate sa imi dea niste sfaturi happy

| RAY a răspuns (pentru DoarKat):

Si eu sunt pasionat de pshiologie, putem conversa

| DoarKat explică (pentru RAY):

Ti-am dat cerere

| RAY a răspuns (pentru DoarKat):

Din greseala tiam respinso, isi dau ok

| Drimmero a răspuns:

Daca asta simti tu, de ce s-ar opune cineva? De ce sa te critice? Daca acesta esti tu, asta simti tu si te simti bine, nu trebuie sa-ti pese de parerea altora! Dar ca baiat e ok sa-ti placa fetele, asta fiind partea a 2-a!

| R0R0 a răspuns:

Asta inseamna ca va trebui sa ai un iubit baiat.
Cam dificil
In orice caz Bafta!

| Hexiled a răspuns:

Sall

| DoarKat explică:

Sincer nu prea ma intereseaza rautatile celorlalti, dar asta ma face fericit...si sper ca pe viitor voi gasi pe cineva la fel ca mine, asta nu e o dorinta... e scopul meu, simt ca asta e singurul lucru de care am nevoie ca sa fiu implinit spiritual. Mersi mult pentru incurajare

| ilove5sos a răspuns:

Continua sa fi cum esti happy! Sti cum se spune: fiecare sac are peticul lui. Te asigur ca vei gasi pe cineva ce te va iubi exact asa cum esti laughing)!

| DoarKat explică (pentru ilove5sos):

Wow, nu ma asteptam sa fiti atat de intelegatori ^^ thx guys